„Darkflash TH285“ kompiuterio korpusas (baltas) + 4 ventiliatoriai
„Darkflash TH285“ yra ATX tipo korpusas su 4 ventiliatoriais, kuris suteikia tvirtą pagrindą didelio našumo kompiuterių statybai. Jo matmenys yra 426 mm x 285 mm x 403 mm, todėl net ir didelius komponentus galima laisvai sudėti. Jis pagamintas iš patvaraus 0,7 mm storio SPCC plieno, užtikrinančio atsparumą pažeidimams.

Efektyvus aušinimas
„Darkflash TH285“ aprūpintas 4 iš anksto sumontuotais ventiliatoriais, kurie efektyviai skatina oro srautą ir palaiko tinkamą temperatūrą. Galima sumontuoti iki 7 ventiliatorių. Šoniniame skydelyje yra vietos 3 120 mm arba 2 x 140 mm ventiliatoriams, o galiniame skydelyje galima sumontuoti vieną 120 mm ventiliatorių. Apatinėje korpuso dalyje tilps 3 120 mm ventiliatoriai, kurie užtikrins laisvą oro srautą iš apačios į viršų. Be to, korpusas leidžia įmontuoti iki 360 mm radiatorių apačioje ir iki 280 mm šone, užtikrinant lankstumą renkantis vandens aušinimo sistemą.

Skaidrus grūdinto stiklo skydelis
Šoninis skydelis pagamintas iš grūdinto stiklo, kuris leidžia visiškai matyti korpuso vidų. Tai leidžia grožėtis kruopščiai išdėstytais komponentais.

Palaikomi plokščių ir maitinimo šaltinių standartai
TH285 suderinamas su ATX, M-ATX ir ITX standarto pagrindinėmis plokštėmis. Korpusas su apačioje montuojamu maitinimo bloku, kurio maksimalus ilgis yra 240 mm, leidžia optimaliai išdėstyti laidus ir pagerinti oro srautą. Šis sprendimas taip pat padeda atskirti šiltesnį orą nuo procesoriaus ir vaizdo plokštės, todėl visoje sistemoje temperatūra išlieka stabilesnė.

Maksimalus suderinamumas
TH285 korpusas leidžia įdiegti vaizdo plokštę, kurios maksimalus ilgis yra 415 mm – todėl jis suderinamas su naujausiais ir galingiausiais rinkoje esančiais modeliais. Be to, maksimalus procesoriaus aukštis yra 160 mm, o tai leidžia įdiegti galingą aušinimą.

Įvesties / išvesties skydelio funkcionalumas
Viršutiniame įvesties/išvesties skydelyje yra USB 3.0 prievadas, skirtas greitam duomenų perdavimui, 2 USB 2.0 prievadai, taip pat HD garso lizdas. Toks išdėstymas leidžia lengvai pasiekti svarbiausias jungtis ir prijungti įvairius periferinius įrenginius. Be to, korpuse yra maitinimo ir atstatymo mygtukai.

Išplėtimo parinktys
„Darkflash TH285“ palaiko iki 2 HDD ir 3 SSD diskus, suteikdamas daug lankstumo saugykloje. 2,5 ir 3,5 colių diskų skyriai leidžia atitinkamai pritaikyti saugyklos vietą, vienu metu saugoti žaidimus, programas ir didelius failus.

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | TH285 |
|---|
| Būsto tipas | Midi bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, M-ATX, ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX apačioje |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 2 x 3,5 colio kietieji diskai, 3 x 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 240 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 415 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 160 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 7 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Šonas: 120 mm x 3 / 140 mm x 2; Galas: 120 mm x 1; Apačia: 120 mm x 3; |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Apačia: 240 mm / 360 mm; Šonas: 240 mm / 280 mm; |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | 4 (3 apačioje, 1 gale) |
|---|
| Ventiliatorių tipas | „Air12S“, 5 V 3 kontaktų, 4 kontaktų, ARGB |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Maitinimas, Atstatyti |
|---|
| Jungtys | 1 USB 3.0, 2 USB 2.0, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | 0,7 mm SPCC |
|---|
| Spalva | Balta |
|---|
| Ūgis | 403 mm |
|---|
| Plotis | 285 mm |
|---|
| Gylis | 426 mm |
|---|
| Svoris | 8,42 kg |
|---|