„Darkflash DY470“ kompiuterio korpusas (juodas) + 4 ventiliatoriai
„Darkflash DY470“ korpusas leis jums susikurti kompiuterį, kuris jus nustebins savo našumu ir stilingu, moderniu dizainu. Permatomi skydeliai leidžia atidengti pasirinktus komponentus, o palaikymas ATX, Micro ATX ir ITX pagrindinėms plokštėms, įvairių tipų vaizdo plokštėms ir kitiems komponentams reiškia, kad kiekvienas gali susikurti puikiai savo poreikius atitinkančią konfigūraciją. Taip pat lengvai pasirūpinsite tinkamu savo įrangos aušinimu – nesijaudinkite, kad ji per daug įkais! Komplekte taip pat yra keturi ventiliatoriai.

Įvairios išplėtimo parinktys
DY470 pasižymi išskirtinai erdviu vidumi, leidžiančiu lengvai išplėsti ir įdiegti pasirinktus komponentus. Jame galite įdiegti iki 410 mm (horizontaliai) arba iki 390 mm (vertikaliai, su papildomu PCIE4.0 kabeliu) vaizdo plokštę, taip pat iki 175 mm aukščio procesoriaus aušintuvą ir iki 200 mm maitinimo šaltinį. Taip pat galite sutalpinti du HDD arba vieną SSD, kad lengvai sukurtumėte vietos savo nuotraukoms, vaizdo įrašams, žaidimams ar dokumentams.

Patikimas aušinimas
Korpusas pasižymi plačiomis aušinimo galimybėmis, todėl puikiai tinka net ir reikliausioms konfigūracijoms. Jis leidžia įmontuoti iki 10 120 mm ventiliatorių, todėl galite lengvai užtikrinti efektyvią oro cirkuliaciją ir tinkamą temperatūrą viduje. Tačiau tai dar ne viskas. DY470 leidžia įmontuoti du 360 mm vandens aušintuvus, kurie garantuoja efektyvų ir stabilų kompiuterio veikimą net ir esant didelei apkrovai.

Palaikymas ATX pagrindinėms plokštėms su galinio prijungimo sistema
„Darkflash DY470“ korpusas suderinamas su ATX pagrindinėmis plokštėmis su galinio prijungimo sistema, kuri leidžia paslėpti daugumą laidų. Toks erdvės organizavimas užtikrina tvarkingą vidaus išvaizdą ir palengvina laidų valdymą. Pamirškite negražius laidus, matomus už priekinio skydelio!

Visiška apsauga nuo dulkių
Dėklas yra visiškai apsaugotas nuo dulkių. Tai leidžia jį lengvai palaikyti puikios būklės – nesijaudinkite, kad jis greitai išsipurvins! Be to, nuimama sistema neleidžia kauptis nešvarumams ir yra labai lengvai valoma. Visa tai turi įtakos veikimo stabilumui ir komponentų ilgaamžiškumui.

Jums reikalingi prievadai
Dėklo priekyje rasite daugybę jungčių, kurios palengvins kasdienį darbą su kompiuteriu. Turite mikrofono įvestį, ausinių lizdą, du USB 3.0 prievadus ir vieną USB-C 3.2 prievadą greitam įkrovimui ir failų perkėlimui. Taigi galite patogiai naudoti pasirinktus periferinius įrenginius!

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | DY470 |
|---|
| Būsto tipas | Midi bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, microATX, ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX apačioje |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 2x 3,5 colio kietasis diskas / 1x 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 (pasirinktinai įsigyjamas PCIE4.0 stovo kabelis) |
|---|
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 200 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | Horizontalus montavimas: 410 mm; Vertikalus montavimas: 390 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 175 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 10 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Gale: 1x 120 mm ventiliatorius; Viršuje: 3x 120 mm ventiliatorius; Šone: 3x 120 mm ventiliatorius; Apačioje: 3x 120 mm ventiliatorius |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Gale: 120 mm vandens aušinimas; Viršuje: 360 mm vandens aušinimas; Šone: 360 mm vandens aušinimas |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | 4 |
|---|
| Ventiliatorių tipas | DM8, 5 V 3 kontaktų, 4 kontaktų vyriški ir moteriški ventiliatoriai, ARGB |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Maitinimas, Atstatyti |
|---|
| Jungtys | 2x USB 3.0, 1x USB-C, mikrofono įvestis, ausinių išvestis |
|---|
| Medžiaga | 0,7 mm SPCC |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Ūgis | 450 mm |
|---|
| Plotis | 298 mm |
|---|
| Gylis | 473 mm |
|---|
| Svoris | 12,8 kg |
|---|