„Darkflash DY451“ beventiliacinis kompiuterio korpusas (juodas)
„Darkflash DY451“ kompiuterio korpusas yra stilingas, erdvus ATX „Mid Tower“ tipo korpusas, puikiai tinkantis tiek pažangioms, tiek vidutinės klasės kompiuterių konfigūracijoms. Didelė vidinė erdvė ir apgalvotas komponentų išdėstymas leidžia patogiai montuoti komponentus ir užtikrina puikią oro cirkuliaciją. Pastaba: norint, kad ekranas veiktų visapusiškai, būtina atsisiųsti tvarkyklę iš gamintojo svetainės .

Grūdinto stiklo plokštė
DY451 turi grūdinto stiklo šoninį skydelį, kuris suteikia jam modernų vaizdą ir leidžia matyti komponentus su A-RGB apšvietimo efektu (be ventiliatorių). Toks dizainas patiks estetikos mėgėjams ir tiems, kurie nori mėgautis dinamiška kompiuterio išvaizda.

Puikios aušinimo galimybės
Korpusas palaiko įvairias aušinimo parinktis, leidžiančias įmontuoti iki 10 ventiliatorių. Vandens aušinimą galite įmontuoti viršuje (240/360 mm) arba šone (280/360 mm), suteikdami vartotojams laisvę pasirinkti optimalų sprendimą savo konfigūracijai. Ventiliuojamos priekinės plokštės ir apatinis dulkių filtras pagerina oro srautą ir palengvina valymą.

Lengva prieiga ir modernios jungtys
„Darkflash DY451“ siūlo patogų ir intuityvų valdymą priekiniame skydelyje. Vartotojai ras mygtukus įjungimui ir paleidimui iš naujo, taip pat prievadus: 2 x USB 3.0, USB-C ir garso įvestį. Tai leidžia vartotojams greitai prijungti išorinius įrenginius ir valdyti aušinimo sistemą.

Funkcionalumas ir tvirta konstrukcija
Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės SPCC plieno, kurio storis yra 0,8 mm, o tai užtikrina konstrukcijos patvarumą ir stabilumą. Taip pat korpuso apačioje yra nuimamas dulkių filtras, todėl jį daug lengviau valyti ir palaikyti puikią vidaus būklę.

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | DY451 |
|---|
| Būsto tipas | Didysis bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, mikro ATX, ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX apačioje |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 4 x 3,5 colio kietieji diskai, 5 x 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 250 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 420 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 180 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 10 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Viršuje: 120 mm x3 / 140 mm x3; Gale: 120 mm x1 / 140 mm x1; Šone: 120 mm x3 / 140 mm x3; Maitinimo bloko skyrius: 120 mm x3; |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Šonas: 280 mm / 360 mm; Viršus: 240 mm / 360 mm; |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | NĖRA ĮRENGTI VENTILIATORIŲ |
|---|
| Ventiliatorių tipas | Nėra sumontuotų ventiliatorių |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Galia |
|---|
| Jungtys | 2 USB 3.0, 1 USB-C, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | 0,8 mm SPCC |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Ūgis | 491 mm |
|---|
| Plotis | 258 mm |
|---|
| Gylis | 451 mm |
|---|
| Svoris | 8,42 kg |
|---|