„Darflash FT418“ kompiuterio korpusas + 6 aRGB ventiliatoriai (juodas)
„Darkflash FT418“ – kompaktiškas kompiuterio korpusas, skirtas vartotojams, vertinantiems ir estetiką, ir funkcionalumą. Jame yra trys skaidrūs grūdinto stiklo skydeliai ir šeši ARGB ventiliatoriai, todėl puikiai derinamas aušinimo efektyvumas su moderniu žaidimų dizainu. Jis taip pat suderinamas su daugybe populiarių komponentų, todėl galite susikurti kompiuterį, idealiai atitinkantį jūsų poreikius.

Tvirtas ir erdvus dizainas
FT418 korpusas pagamintas iš patvaraus metalo (0,5 mm SPCC plieno), kuris užtikrina jo stabilumą ir tvirtumą. Nepaisant mažo dydžio, jis yra labai erdvus – jame tilps iki 400 mm ilgio vaizdo plokštė, iki 200 mm ilgio maitinimo blokas ir iki 157 mm aukščio procesoriaus aušintuvas. Jis taip pat suderinamas su M-ATX ir ITX pagrindinėmis plokštėmis. Visa tai leidžia lengvai surinkti didelio našumo žaidimų ar biuro kompiuterį!

Pažangi aušinimo sistema
FT418 leidžia sukurti plačią šilumos išsklaidymo sistemą – jame tilps iki 9 ventiliatorių. Taip pat galite įdiegti 360 mm vandens aušinimą. Visa tai leis jums laisvai žaisti dinaminius žaidimus ar kurti sudėtingus grafikos projektus – nesijaudinant, kad kompiuteris perkais! Be to, komplekte rasite šešis galingus ARGB ventiliatorius, kurie išsiskiria ne tik dideliu efektyvumu, bet ir moderniu, stilingu dizainu.

Įvairios saugojimo parinktys
„Darkflash FT418“ korpusas gali palaikyti tris 2,5 colio SSD diskus arba du 3,5 colio HDD diskus, suteikdamas jums galimybę pritaikyti saugyklą. Jis idealiai tinka tiems, kurie planuoja saugoti daug failų, pvz., nuotraukų, vaizdo įrašų ar dokumentų.

Svarbiausi prievadai ir mygtukai
FT418 viršutiniame skydelyje yra vienas USB 2.0 ir vienas USB 3.0 prievadas, skirtas greitam duomenų perdavimui. Taigi galite patogiai perkelti failus ir prijungti pasirinktus periferinius įrenginius! Taip pat yra garso lizdo prievadas, atstatymo mygtukas ir maitinimo mygtukas.

Unikali panoraminė perspektyva
Korpusas pasižymi trimis skaidriomis grūdinto stiklo plokštėmis, todėl atsiveria platus, panoraminis kompiuterio vidaus vaizdas. Toks sprendimas leidžia originaliai paryškinti atskirus komponentus! Pavyzdžiui, naudokite komponentus su RGB foniniu apšvietimu, kad suteiktumėte savo įrangai unikalų žaidimų charakterį.

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | FT418 |
|---|
| Būsto tipas | Mini bokštas |
|---|
| Šoninis skydelis | Grūdintas stiklas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | M-ATX / ITX |
|---|
| Maitinimo šaltinio standartas | ATX |
|---|
| Vidinių diskų lizdai | 2 x 3,5 colio kietieji diskai / 3 x 2,5 colio SSD |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 4 |
|---|
| Maksimalus maitinimo bloko ilgis | 200 mm |
|---|
| Maksimalus grafikos plokštės ilgis | 400 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 157 mm |
|---|
| Maksimalus ventiliatorių skaičius | 9 |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Viršus: 3 x 120 mm; Šoninis skydelis: 2 x 120 mm; Apačia: 3 x 120 mm; Galas: 1 x 120 mm; |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Viršuje: 1x 360 mm; |
|---|
| Įrengtų ventiliatorių skaičius | 6 |
|---|
| Ventiliatorių tipas | „Air12S ARGB“, 5 V 3 kontaktų, 4 kontaktų kištukas ir lizdas |
|---|
| Mygtukai ir valdikliai | Galia, poilsis |
|---|
| Jungtys | USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 1, HD garsas |
|---|
| Medžiaga | 0,5 mm SPCC |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Ūgis | 375 mm |
|---|
| Plotis | 280 mm |
|---|
| Gylis | 418 mm |
|---|
| Svoris | 4,6 kg |
|---|