„Darkflash Aquarius“ akrilinis kompiuterio korpusas
Susikurkite tobulą kompiuterį darbui ar žaidimams. „Darkflash Aquarius“ akrilinis korpusas leis jums be jokių problemų įdiegti pasirinktus komponentus ir suteiks vietos iki 8 ventiliatorių, kad būtų išvengta perkaitimo. Taip pat turėsite keletą svarbių prievadų, įskaitant USB 3.0. Produktas taip pat išsiskiria moderniu, originaliu dizainu – permatomos plokštės leis lengviau pasiekti fantastiškus vaizdinius efektus, pavyzdžiui, naudojant ARGB ventiliatorius.

Sukurkite savo svajonių kompiuterį
Norite žaisti net ir reikliausius žaidimus be trukdžių? O galbūt jums reikia galingo kompiuterio darbui? „Aquarius Acrylic“ korpusas pasiteisins beveik bet kokioje situacijoje! Produktas suderinamas su ITX, M-ATX ir ATX pagrindinių plokščių standartais ir leidžia įdiegti SSD arba HDD diskus. Taip pat galite įdiegti iki 330 mm ilgio vaizdo plokštę ir iki 160 mm aukščio procesoriaus aušintuvą. Korpusas taip pat siūlo 7 lizdus išplėtimo plokštėms. Galimybės beveik neribotos!

Efektyvi aušinimo sistema
Jums nebereikės nerimauti, kad jūsų kompiuteris per daug įkais. „Aquarius Acrylic“ korpusas turi specialiai sukurtą vidinį aušinimo kanalą ir leidžia įmontuoti iki 8 120 mm ventiliatorių. Taip pat priekiniame skydelyje galima įmontuoti 240 mm vandens aušintuvą. Dabar galite be rūpesčių naudoti sudėtingas grafikos programas arba žaisti mėgstamus žaidimus!

Naudingi prievadai ir mygtukai
Mėgaukitės patogiu darbu prie kompiuterio. Dėklas turi keletą prievadų, pavyzdžiui, USB 2.0 ir USB 3.0, todėl reikalingus failus galite perkelti akimirksniu. Tai idealiai tinka grafikos dizaineriams, fotografams ir kitiems! „Aquarius Acrylic“ modelis taip pat turi ausinių / garsiakalbio išvestį, mikrofono įvestį, taip pat atstatymo ir maitinimo mygtukus. Dabar viskas, ko jums reikia, yra po ranka!

Stilingas ir funkcionalus
Korpusas išsiskiria originaliu priekiniu skydeliu, kurio dizainas primena deimanto formos pjūvį. Jis taip pat buvo aprūpintas šonine panele, pagaminta iš akrilo. Dėl to, pavyzdžiui, galite naudoti RGB foninį apšvietimą komponentams ir suteikti savo kompiuteriui išskirtinį žaidimų charakterį! Produktas taip pat siūlo nepriklausomą kietojo disko korpusą. Taip pat verta paminėti magnetinį viršutinį dangtelį, kuris apsaugos jūsų įrangą nuo dulkių ir palengvins jos valymą.

| Gamintojas | Tamsusis mirksėjimas |
|---|
| Modelis | Vandenio akrilas |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Būsto tipas | Vidurinis bokštas |
|---|
| Pagrindinės plokštės standartas | ATX, M-ATX, ITX |
|---|
| Šoninis skydelis | Akrilas |
|---|
| Priekinis skydelis | Plastikas |
|---|
| Matmenys | 365 x 192 x 450 mm |
|---|
| Svoris | 3,18 kg |
|---|
| Disko tvirtinimo vietos | 3 kietieji diskai; 2 SSD; |
|---|
| Išplėtimo kortelių lizdai | 7 |
|---|
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 330 mm |
|---|
| Maksimalus procesoriaus aušinimo aukštis | 160 mm |
|---|
| Maitinimo šaltinio tvirtinimo vieta | Apačia |
|---|
| Ventiliatoriaus montavimo parinktys | Priekyje: 120 mm ventiliatorius x3; Gale: 120 mm ventiliatorius x1; Viršuje: 120 mm ventiliatorius x2; Apačioje: 120 mm ventiliatorius x2 (ventiliatoriai nepridedami). |
|---|
| Vandens aušinimo montavimo parinktys | Priekyje: 240 mm vandens aušinimas |
|---|
| Jungtys | USB 3.0 x1, USB 2.0 x2, ausinių / garsiakalbio išvestis, mikrofono įvestis, maitinimas, atstatymas |
|---|