Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | Tower |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Abs sintetika, plienas, grūdintas stiklas |
| Produkto spalva | Balta |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx,mini-atx,mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 5 |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Grūdinto stiklo plokštė(-ės) | Taip |
| Dulkių filtras | Taip |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 36,9 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 25,8 cm |
| Sertifikavimas | Ce, rohs |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx,ps2 |
| Ryšys | |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 140 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Triukšmo lygis (mažas greitis) | 17,1 db |
| Ventiliatoriaus nurodyta įtampa | 12 v |
| Nominali ventiliatoriaus srovė | 0,09 a |
| Ventiliatoriaus energijos suvartojimas | 1,08 w |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280,360 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120,140 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 120,240 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 231 mm |
| Ilgis | 450 mm |
| Aukštis | 443 mm |
| Svoris | 7,35 kg |
| Kitos savybės | |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Didžiausias oro srautas | 55,8 cfm |
| Grūdinto stiklo plokštės storis | 4 mm |
| Modelio pavadinimas | BGW35 |