Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
TOP susijusios paieškos
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Krepšys su virvelėmis, plastikas, plienas, grūdintas stiklas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, eatx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 4 |
| Plėtimosi angų skaičius | 9 |
| Iliuminacija | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Apšvietimo vieta | Dėklo ventiliatoriai |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 19 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 41,2 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 22 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Ryšys | |
| Usb 2.0 portų kiekis | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 2x 200 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 3 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140,200 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140,200 mm |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280,360 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120,140 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280,360 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5,5.25 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 242 mm |
| Ilgis | 544 mm |
| Aukštis | 542 mm |
| Svoris | 11,3 kg |
| Modelio pavadinimas | MCM-H500P-MGNN-S11 |