Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Elite 681“ iš naujo apibrėžia kompiuterių korpusus su panoraminiais grūdinto stiklo skydeliais, turinčiais 270° žiūrėjimo kampą ir tikrą dviejų kamerų dizainą. Sukurtas didelio našumo sistemoms, jis derina rafinuotą estetiką su pažangiausia oro srauto inžinerija. Nuo vertikalaus aušinimo palaikymo iki plataus suderinamumo su aušintuvais, šis korpusas sukurtas taip, kad stilingai ir tiksliai veiktų su naujausios kartos įranga.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Vidurinis bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | ATX, mikro-ATX, mini-ITX |
| Diskų lizdai | |
| 3,5 colio padėtis | 1x |
| 2,5 colio padėtis | 2 kartus |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 7 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x |
| USB 3.0 | 2 kartus |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| Grūdintas stiklas | |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Šoninė dalis | 120, 240, 280 mm |
| Viršutinė dalis | 120, 240, 280, 360 mm |
| Apatinė dalis | 120, 240, 360 mm |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Šoninė dalis | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Viršutinė dalis | 3 x 120 mm; 2 x 140 mm |
| Apatinė dalis | 3 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 120 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 160 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 410 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 240 mm |
| Dulkių filtrai | |
| Dulkių filtrų padėtys | Aukštyn, žemyn, dešinėn |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 425 x 285 x 400 mm |
4 x 120 mm ARGB ventiliatoriai