Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Elite 502 Lite“ užtikrina išskirtinį aušinimą ir našumą su pažangiu tinklelio priekiniu skydeliu, užtikrinančiu geresnį oro srautą. Sukurtas vidutinės ir pradedančiųjų klasės kompiuterių kūrėjams, „Elite 502 Lite“ palaiko iki 420 mm radiatorių, 410 mm vaizdo plokštę ir modernias galines jungtis turinčias pagrindines plokštes, todėl už prieinamą kainą galima sukurti paprastesnį ir efektyvesnį konstrukcinį variantą.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Vidurinis bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Diskų lizdai | |
| 3,5 colio padėtis | 2 kartus |
| 2,5 colio padėtis | 2x (daugiausia 6) |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 7 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x kombinuotas prievadas |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.0 | 1x |
| Grūdintas stiklas | |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Priekinė dalis | Iki 420 mm (ribojimas: 457 x 140 x 27 mm) |
| Viršutinė dalis | Iki 360 mm |
| Galinė dalis | 120 mm |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 3 x 140 mm; 3 x 120 mm |
| Viršutinė dalis | 2 x 140 mm; 3 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 120 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 170 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 410 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 210 mm |
| Dulkių filtrai | |
| Dulkių filtrų padėtys | Viršuje, priekyje, apačioje |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 474 x 230 x 481 mm |
| Svoris | 7,9 kg |
1 x 120 mm ventiliatorius