Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Chieftec AS-02B-OP yra Midi Tower kompiuterio korpusas, sukurtas ATX, micro ATX ir Mini-ITX motininėms plokštėms. Jame yra kelios aušinimo galimybės, palaikantis iki trijų priekinio ventiliatorių ir dviejų viršutinių ventiliatorių, taip pat du 3.5" ir du 2.5" diskų lizdai.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Kompiuterio Korpusas |
| Prekės Ženklas | Chieftec |
| Modelis | AS-02B-OP |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 485 mm (A) × 390 mm (G) × 215 mm (P) |
| Svoris | 5.3 kg |
| Spalva | Juoda |
| Palaikomos Motininės Plokštės Formos | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Plėtros Lizdų Skaičius | 7 |
| Maksimalus CPU Aušintuvo Aukštis | 16.5 cm |
| Diskų Lizdai | 2x 3.5" ir 2x 2.5" |
Aušinimas |
|
| Maksimalus Priekinis Ventiliatorių Skaičius | 3 |
| Maksimalus Viršutinis Ventiliatorių Skaičius | 2 |
| Maksimalus Galinis Ventiliatorių Skaičius | 1 |
| Palaikomi Ventiliatorių Dydžiai | 120 mm, 140 mm, 240 mm, 280 mm, 360 mm |
| Palaikomi Radiatorių Dydžiai | 240 mm, 280 mm, 360 mm |
Prievadai ir Sąsajos |
|
| USB Type-C Prievadai | 1 |
| USB 2.0 Prievadai | 2 |
| Garso Įvestis | Taip |
| Garso Išvestis | Taip |