Chieftec HO-11B-350GPB
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Chieftec HO-11B-350GPB video
  • Chieftec HO-11B-350GPB video
Atgal Pirmyn
Chieftec HO-11B-350GPB
rating 4.5
Chieftec HO-11B-350GPB kaina
ar
add to cart Į krepšelį 107.35
Chieftec HO-11B-350GPB kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Chieftec HO-11B-350GPB kaina
ar
add to cart Į krepšelį 107.35
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Chieftec HO-11B. Formfaktor: Tower, Typ: PC, Produktfarbe: Schwarz. Stromversorgung: 350 W. Durchmesser unterstützte Vorderseitenlüfter: 80 mm, Durchmesser unterstützter Rückseitenlüfter: 80 mm. Unterstützte Hard-Disk Drive Größen: 2.5,3.5". Breite: 173 mm, Tiefe: 368 mm, Höhe: 365 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Šis mini bokštas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško kompaktiško ir galingo sprendimo. Jis palaiko iki 340 mm ilgio vaizdo plokštes ir turi 350W maitinimo šaltinį. Mikro ATX suderinamumas leidžia lengvai integruoti įvairias pagrindines plokštes. Tačiau trūksta USB-C jungties priekyje.
Pliusai: Palaiko iki 340 mm ilgio vaizdo plokštes 350W maitinimo šaltinis Mikro ATX suderinamumas
Minusai: Trūksta USB-C jungties priekyje
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
  • Modelis
    HO-11B-350GPB
  • Suderinamumas - maksimalus vaizdo plokštės ilgis (mm) 340
  • Lizdai - galinių lizdų skaičius 4
  • Lizdai - fdd skaičius 0
  • Priekinis skydelis - usb-c skaičius 0
  • Suderinamumas - pagrindinės plokštės suderinamumas Mikro ATX
  • Išteklius – susietas išteklius 350W
  • Aušinimas – numeris iš šono dešinėje (padėtis) 0
  • Suderinamumas – maksimalus aušintuvo aukštis (mm) 140
  • Spalva - spalva Juoda
  • Kitos specifikacijos – dauguma medžiagų Palieskite
  • Aušinimas – skaičius iš apačios (padėtis) 0
  • Šaltinis – formatas ATX
  • Priekinis skydelis - tvirtinimas Pradėti
  • Šaltinis – padėtis Aukštyn
  • Aušinimas – ventiliatorių skaičius pakuotėje 0
  • Aušinimas – skaičiuokite nuo viršaus (padėtis) 0
  • Kalėdų privalumai Taip
  • Aušinimas - numeris iš šono iš kairės (padėtis) 0
  • Priekinis skydelis - usb 3.0 skaičius 2
  • Priekinis skydelis - USB 2.0 skaičius 2
  • Priekinis skydelis - vieta Iš priekio
  • Aušinimas – bendras galimas ventiliatorių skaičius 2
  • Vėsinimas – bendras galimas radiatorių skaičius 0
  • Dydis ir paskirties vieta – paskirties vieta Biuro kompiuteris
  • Priekinis skydelis - garsas 3,5 mm - mikrofonas
  • Lizdai - numeris 2,5" 2
  • Lizdai – skaičius 3,5"/2,5" 0
  • Lizdai - 5,25 colių skaičius 2
  • Lizdai - 3,5 colių skaičius 5
  • Aušinimas – galinis numeris (padėtis) 1x80
  • Aušinimas – priekinės dalies skaičius (padėtis) 1x80
  • Modelio pavadinimas
    ‎HO-11B-350GPB
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Lenktas žaidimų monitorius Xiaomi G34WQi, 34", 3440 x 1440, 1 ms, 180 Hz, 350 cd/m²
  • GamintojasXiaomi
  • Ekrano įstrižainė (coliais)34
  • Maksimali rezoliucija3440 x 1440
  • Didžiausias dažnis (Hz)180 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • VESA matmenys (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (402)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Lenktas žaidimų monitorius Xiaomi G34WQi, 34", 3440 x 1440, 1 ms, 180 Hz, 350 cd/m² kaina