Chieftec CT-04B-350GPB
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Chieftec CT-04B-350GPB
rating 4.5
Chieftec CT-04B-350GPB kaina
ar
add to cart Į krepšelį 96.62
Chieftec CT-04B-350GPB kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Chieftec CT-04B-350GPB kaina
ar
add to cart Į krepšelį 96.62
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Chieftec CT-04B-350GPB. Typ: PC, Produktfarbe: Schwarz, Unterstützte Motherboards Formfaktoren: micro ATX, Mini-ITX. Stromversorgung: 350 W, Platzierung der Stromversorgung: Oben. Durchmesser unterstützte Vorderseitenlüfter: 80,90,120 mm, Durchmesser unterstützter Rückseitenlüfter: 80,90,120 mm. Unterstützte Hard-Disk Drive Größen: 2.5,3.5,5.25". Breite: 180 mm, Tiefe: 425 mm, Höhe: 352 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Šis kompiuterio korpusas yra kompaktiškas ir lengvas, todėl puikiai tinka mažesnėms erdvėms. Jis turi keturis plėtimo slotus ir palaiko iki 34 cm ilgio vaizdo plokštes. Integruotas 350 W maitinimo blokas užtikrina pakankamą galią daugumai sistemų. Trūkumas - nėra USB 3.1 ir 3.2 jungčių.
Pliusai: Kompaktiškas ir lengvas Keturi plėtimo slotai Integruotas 350 W maitinimo blokas
Minusai: Nėra USB 3.1 ir 3.2 jungčių
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
  • Modelis
    CT-04B-350GPB
  • Suderinamumas - maksimalus vaizdo plokštės ilgis (mm) 340
  • Lizdai - galinių lizdų skaičius 7
  • Lizdai - fdd skaičius 0
  • Priekinis skydelis - usb-c skaičius 0
  • Suderinamumas - pagrindinės plokštės suderinamumas Mikro ATX
  • Išteklius – susietas išteklius 350W
  • Aušinimas – numeris iš šono dešinėje (padėtis) 0
  • Suderinamumas – maksimalus aušintuvo aukštis (mm) 140
  • Spalva - spalva Juoda
  • Kitos specifikacijos – dauguma medžiagų Palieskite
  • Aušinimas – skaičius iš apačios (padėtis) 0
  • Šaltinis – formatas ATX
  • Priekinis skydelis - tvirtinimas Pradėti
  • Šaltinis – padėtis Aukštyn
  • Aušinimas – ventiliatorių skaičius pakuotėje 0
  • Aušinimas – priekinės dalies skaičius (padėtis) 1
  • Aušinimas – skaičiuokite nuo viršaus (padėtis) 0
  • Kalėdų privalumai Taip
  • Aušinimas - numeris iš šono iš kairės (padėtis) 0
  • Priekinis skydelis - usb 3.0 skaičius 2
  • Priekinis skydelis - USB 2.0 skaičius 2
  • Priekinis skydelis - vieta Iš priekio
  • Aušinimas – galinis numeris (padėtis) 1
  • Aušinimas – bendras galimas ventiliatorių skaičius 2
  • Vėsinimas – bendras galimas radiatorių skaičius 0
  • Dydis ir paskirties vieta – paskirties vieta Biuro kompiuteris
  • Kitos specifikacijos – funkcijos ir įranga Skylė procesoriaus galinėje plokštėje
  • Priekinis skydelis - garsas 3,5 mm - mikrofonas
  • Lizdai - numeris 2,5" 1
  • Lizdai – skaičius 3,5"/2,5" 0
  • Lizdai - 5,25 colių skaičius 2
  • Lizdai - 3,5 colių skaičius 3
  • Modelio pavadinimas
    ‎4710713236363
Atsiliepimų politika
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Lenktas žaidimų monitorius Xiaomi G34WQi, 34", 3440 x 1440, 1 ms, 180 Hz, 350 cd/m²
  • GamintojasXiaomi
  • Ekrano įstrižainė (coliais)34
  • Maksimali rezoliucija3440 x 1440
  • Didžiausias dažnis (Hz)180 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • VESA matmenys (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (402)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Lenktas žaidimų monitorius Xiaomi G34WQi, 34", 3440 x 1440, 1 ms, 180 Hz, 350 cd/m² kaina