CHIEFTEC BT-02B-U3-250VS mini ITX Convertible desktop SECC 0.6mm
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 21 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 82.89
CHIEFTEC BT-02B-U3-250VS mini ITX Convertible desktop SECC 0.6mm kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 82.89
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
CHIEFTEC BT-02B-U3-250VS mini ITX
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Šis kompaktiškas ir lengvas kompiuterio korpusas puikiai tinka mažoms erdvėms. Jis turi dvi USB 3.0 jungtis, kurios užtikrina greitą duomenų perdavimą. Integruotas 250 W maitinimo šaltinis yra pakankamas daugumai Mini ITX sistemų. Tačiau trūksta USB 2.0 jungčių, kas gali būti nepatogu kai kuriems vartotojams.
Pliusai: Kompaktiškas ir lengvas dizainas Dvi USB 3.0 jungtys Integruotas 250 W maitinimo šaltinis
Minusai: Nėra USB 2.0 jungčių
Specifikacija
  • Gamintojas Chieftec
  • Modelis
    BT-02B-U3-250VS
  • Suderinamumas - maksimalus vaizdo plokštės ilgis (mm) 250
  • Lizdai - galinių lizdų skaičius 0
  • Lizdai - fdd skaičius 0
  • Priekinis skydelis - usb-c skaičius 0
  • Suderinamumas - pagrindinės plokštės suderinamumas Mini ITX
  • Išteklius – susietas išteklius 250W
  • Aušinimas – numeris iš šono dešinėje (padėtis) 0
  • Suderinamumas – maksimalus aušintuvo aukštis (mm) 120
  • Spalva - spalva Juoda
  • Kitos specifikacijos – dauguma medžiagų Plastmasinis
  • Aušinimas – skaičius iš apačios (padėtis) 0
  • Šaltinis – formatas SFX
  • Priekinis skydelis - tvirtinimas Pradėti
  • Šaltinis – padėtis Privalai
  • Aušinimas – ventiliatorių skaičius pakuotėje 0
  • Aušinimas – skaičiuokite nuo viršaus (padėtis) 0
  • Kalėdų privalumai Taip
  • Aušinimas - numeris iš šono iš kairės (padėtis) 0
  • Priekinis skydelis - usb 3.0 skaičius 2
  • Priekinis skydelis - USB 2.0 skaičius 0
  • Priekinis skydelis - vieta iš šono
  • Aušinimas – bendras galimas ventiliatorių skaičius 3
  • Vėsinimas – bendras galimas radiatorių skaičius 0
  • Dydis ir paskirties vieta – paskirties vieta Biuro kompiuteris
  • Priekinis skydelis - garsas 3,5 mm - mikrofonas
  • Lizdai - numeris 2,5" 1
  • Lizdai – skaičius 3,5"/2,5" 0
  • Lizdai - 5,25 colių skaičius 1
  • Lizdai - 3,5 colių skaičius 1
  • Aušinimas – priekinės dalies skaičius (padėtis) 1x80
  • Aušinimas – galinis numeris (padėtis) 2x 60
  • Modelio pavadinimas
    ‎BT-02B-U3
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 10:12:29
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Lenktas žaidimų monitorius Xiaomi G34WQi, 34", 3440 x 1440, 1 ms, 180 Hz, 350 cd/m²
  • GamintojasXiaomi
  • Ekrano įstrižainė (coliais)34
  • Maksimali rezoliucija3440 x 1440
  • Didžiausias dažnis (Hz)180 Hz
  • Reakcijos greitis (ms)
  • VESA matmenys (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (402)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Lenktas žaidimų monitorius Xiaomi G34WQi, 34", 3440 x 1440, 1 ms, 180 Hz, 350 cd/m² kaina