Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Abs sintetika, plastikas, plienas, grūdintas stiklas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 3 |
| 5,25" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 8 |
| Vidinių 3,5" lizdų skaičius | 3 |
| Išorinių 5.25" lizdų skaičius | 2 |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Dulkių filtras | Taip |
| Geresnis kabelio valdymas | Taip |
| Led indikatoriai | Taip |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 16,5 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 42,5 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 21 cm |
| Sertifikavimas | Ce, rohs |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Ryšys | |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 1 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Triukšmo lygis (didelis greitis) | 17,1 db |
| Nominali ventiliatoriaus srovė | 0,09 a |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280,360 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 120,240,360 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 220 mm |
| Ilgis | 492 mm |
| Aukštis | 470 mm |
| Svoris | 8,45 kg |
| Medžiagos storis | 1 mm |
| Kitos savybės | |
| Didžiausias oro srautas | 55,8 cfm |
| Ventiliatoriaus jungtis | 3 jungčių |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 80000 h |
| Modelio pavadinimas | BGW21 |