Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Akrilonitrilo butadieno stirenas (abs), secc plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, eatx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 3 |
| Šoninis langas | Ne |
| 2,5" lizdų skaičius | 6 |
| Plėtimosi angų skaičius | 9 |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Ne |
| Dulkių filtras | Taip |
| Led indikatoriai | Hdd |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 18,5 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 44,9 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 28,8 cm |
| Sertifikavimas | Ce, rohs |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx,ps2 |
| Ryšys | |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 2 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 140 mm |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 140 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Triukšmo lygis (didelis greitis) | 18,8 db |
| Nominali ventiliatoriaus srovė | 0,12 a |
| Ventiliatoriaus energijos suvartojimas | 1,44 w |
| Palaikomi priekinio ventiliatoriaus dydžiai | 120,140,240,280,360 mm |
| Galinio radiatoriaus ventiliatoriaus palaikomi dydžiai | 120,140 mm |
| Palaikomi viršutinio radiatoriaus ventiliatoriaus dydžiai | 120,240,360 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 240 mm |
| Ilgis | 532 mm |
| Aukštis | 514 mm |
| Svoris | 10,5 kg |
| Kitos savybės | |
| Didžiausias oro srautas | 61,2 cfm |
| Ventiliatoriaus jungtis | 3 jungčių |
| Modelio pavadinimas | BG026 |