Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„ProArt PA602 E-ATX“ kompiuterio korpusas, 420 mm radiatoriaus laikiklis, vienas 140 mm ir du 200 mm iš anksto įdiegti sistemos ventiliatoriai, IR dulkių indikatorius priekiniame skydelyje, maitinimo užrakto fiksatorius, PCIe tvirtinimas be įrankių, USB 20 Gbps palaikymas

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Vidurinis bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | EATX ATX Mikro ATX Mini-ITX DTX Mini DTX |
| Diskų lizdai | |
| 2,5 colio padėtis | 4 kartus |
| 2,5 colio / 3,5 colio kombinuotas lizdas | 4 kartus |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 8 kartus |
| Vertikalus | 2 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| USB 3.2 Gen1 | 2 kartus |
| USB-C 3.2 Gen2x2 | 1x |
| USB 2.0 | 2 kartus |
| Ventiliatoriaus valdymo mygtukas | 1x |
| Atstatymo mygtukas | 1x |
| Grūdintas stiklas | |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Viršutinė dalis | 420, 360, 280, 240, 140, 120 mm |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 2 x 200 mm |
| Viršutinė dalis | 3 x 120 mm 3 x 140 mm |
| Galinė dalis | 1 x 120 mm 1 x 140 mm |
| Iš anksto sumontuoti ventiliatoriai | |
| Priekinė dalis | 2 x 200 mm PWM |
| Galinė dalis | 1x 140 mm PWM |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 190 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 450 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 190 mm |
| Dulkių filtrai | Priekinė dalis, Viršutinė dalis, Apatinė dalis |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 593 x 560 x 245 mm |
| Svoris | 15,8 kg |