Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„ProArt PA401 Wood Edition“ pasižymi mediniu priekiniu skydeliu, kuris sukuria išskirtinį, elegantišką stilių ir kartu atitinka tvarumo reikalavimus. Naudojama mediena yra sertifikuota Miškų priežiūros tarybos (FSC), o jos paviršiaus apdorojimas atliekamas šešių pakopų procesu. Korpusas taip pat gali pasigirti optimalia integruota aušinimu, kurį sudaro du 160 mm priekiniai ventiliatoriai ir vienas 120 mm galinis ventiliatorius, bei integruota ventiliatoriaus stebulė, užtikrinanti optimalų oro srautą.

| Spintelės dydis | |
|---|---|
| Spintelės dydis | Vidurinis bokštas |
| Palaikomi pagrindinių plokščių dydžiai | |
| Pagrindinės plokštės dydis | ATX |
| Diskų lizdai | |
| 2,5 colio padėtis | 2 kartus |
| 2,5 colio / 3,5 colio kombinuotas lizdas | 2 kartus |
| Išplėtimo lizdai | |
| Horizontaliai | 7 kartus |
| Priekinės įvesties / išvesties jungtys | |
| Garso jungtys | 1x |
| USB 3.0 | 2 kartus |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Vandens aušinimo palaikymas | |
| Viršutinė dalis | 240 / 140 / 120 mm |
| Gerbėjų palaikymas | |
| Priekinė dalis | 2 x 160 mm; 2 x 140 mm |
| Viršutinė dalis | 2 x 140 mm; 2 x 120 mm |
| Galinė dalis | 1 x 120 mm |
| Maksimalūs komponentų dydžiai | |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo dydis | 160 mm |
| Maksimalus GPU ilgis | 315 mm |
| Maksimalus šaltinio ilgis | 170 mm |
| Dulkių filtrai | |
| Dulkių filtrų padėtys | Aukštyn ir žemyn |
| Dydis ir svoris | |
| Dydis | 412 x 225 x 503 mm |
| Svoris | 8,61 kg |
2 x 160 mm PWM ventiliatoriai
1 x 120 mm PWM ventiliatorius
1x šakotuvas iki 5 PWM ventiliatorių