Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS A21 PLUS - tai aukštos klasės kompiuterio korpusas, sukurtas entuziastams ir žaidėjams, pasižymintis elegantiška juoda apdaila, efektyvia kabelių valdymo sistema ir apšvietimu.
Svoris: 8.1 kg, Išmatavimai (Aukštis x Plotis x Gylis): 430 mm x 220 mm x 465 mm, PSU ilgis: 21 cm, Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis: 16.5 cm, Maksimalus vaizdo plokštės ilgis: 38 cm.
Dizainas |
|
|---|---|
| Maksimalus PSU ilgis | 21 cm |
| 2.5 colių įlankų skaičius | 1 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16.5 cm |
| Tipas | Kompiuteris |
| Kabelių valdymas | Taip |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiakartis |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Plėtros lizdų skaičius | 5 |
| Palaikomos pagrindinių plokščių formos | micro ATX, Mini-ITX |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 38 cm |
| 3.5 colių įlankų skaičius | 2 |
Svoris ir išmatavimai |
|
| Svoris | 8.1 kg |
| Gylis | 465 mm |
| Plotis | 220 mm |
| Aukštis | 430 mm |
Saugojimas |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 3.5 colių, 2.5 colių |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Garso įvestis | Taip |
| Garso išvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadų skaičius | 2 |
Aušinimas |
|
| Palaikomi priekiniai radiatorių dydžiai | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 3x 120 mm |
| Palaikomi viršutiniai radiatorių dydžiai | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Maksimalus palaikomų priekinio ventiliatoriaus skaičius | 3 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |
| Maksimalus palaikomų galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Palaikomi galinių radiatorių dydžiai | 120 mm |
| Maksimalus palaikomų viršutinių ventiliatorių skaičius | 3 |
| Palaikomi galinių ventiliatorių diametrai | 120 mm |
| Palaikomi priekiniai ventiliatorių diametrai | 120 mm, 140 mm |