Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Spalva | |
Pirminė spalva | Juoda |
Ventiliatoriaus pagrindinė spalva (rėmas) | Juoda |
Ventiliatoriaus pagrindinė spalva (rotorius) | Balta |
Matmenys | |
Ilgis / Gylis | 392 mm |
Plotis | 205 mm |
Ūgis | 457 mm |
Byla | |
Atvejo tipas | Vidurinis bokštas |
Pagrindinės plokštės palaikymas | |
Suderinami pagrindinės plokštės formatai | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
Maks. pagrindinės plokštės formatas | ATX |
Vidiniai matmenys | |
Maks. CPU aušintuvo aukštis | 157 mm |
Maks. GPU ilgis | 317 mm |
Maks. maitinimo bloko ilgis / gylis | 192 mm |
Ekranas | |
Įtrauktas ekranas | Ne |
Maitinimo šaltinis | |
Maitinimo bloko formatas | ATX |
Maitinimo šaltinio padėtis | galinis dugnas |
Gerbėjų palaikymas | |
120 mm ventiliatoriai | 8 |
140 mm ventiliatoriai | 2 |
Radiatoriaus atrama | |
Maksimalus radiatorių suderinamumas | 1x dvigubas (240 mm) |
Disko skyriai | |
2,5 colio vidinė disko niša | 2 |
3,5 colio vidinė disko niša | 1 |
1x 3,5 / 1x 2,5 colio vidinės diskų nišos (kartu) | 2 |
Karšto keitimo diskų skyriai | Ne |
Išoriniai prievadai | |
USB 3.0 (išorinis) A tipo | 2 |
USB 2.0 (išorinis) A tipo | 1 |
Garso išvestys ir įvestys | 1 išvestis + 1 įvestis (3,5 mm lizdas, 3 kontaktų, TRS) |
Kortelių skaitytuvas | Ne |
Korpuso ypatybės | |
Įvesties/išvesties padėtis | Viršuje |
Šoninis skydelis | su langu |
Priekinės durys | Ne |
Kabelių valdymas | Taip |
Įtraukti filtrai | Taip |
Triukšmo slopinimas | Ne |
Pagrindinės plokštės slankiklis / dėklas | Ne |
Transporto sistema | Ne |
Išplėtimo lizdai | |
Išplėtimo lizdai / PCI lizdai | 7 |
Savybės | |
Būsto perdavimas | Ne |
Medžiagos | |
Medžiagos | ABS, SPCC (plienas), plienas, grūdintas stiklas |
Apšvietimas | |
Apšvietimas / RGB | Taip |
Ventiliatoriaus / RGB valdymas | Taip |
Apšvietimo spalva | RGB |
Papildomas turinys | |
Įtraukti ventiliatoriai | 1 x 120 mm |
| Konstrukcija | |
| Forma | „midi tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Abs sintetika, spcc, plienas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | Atx, „micro atx“, mini-itx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 3 |
| Plėtimosi angų skaičius | 7 |
| Geresnis kabelio valdymas | Taip |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Taip |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 15,7 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 31,7 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Ryšys | |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Sumontuoti priekiniai ventiliatoriai | 3x 120 mm, 2x 140 mm |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120,140 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Įrengti viršutiniai ventiliatoriai | 2x 120 mm |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 205 mm |
| Ilgis | 392 mm |
| Aukštis | 457 mm |
| Medžiagos storis | 0,5 mm |
| Modelio pavadinimas | ACCM-PV20013.11 |