Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
APNX C1-WT-V1 ARGB yra midi bokšto kompiuterio korpusas, skirtas žaidimų ir kompiuterių entuziastams. Jame įrengta grūdinto stiklo panelė, LED indikatoriai ir atstatymo mygtukas.
Korpusas palaiko iki 3 140 mm priekinio ventiliatorių ir 1 120 mm galinio ventiliatoriaus, taip pat turi LED indikatorius ventiliatoriams.
Dizainas |
|
|---|---|
| Grūdinto stiklo panelės | Taip |
| Maksimalus maitinimo šaltinio ilgis | 27 cm |
| Palaikomi motininių plokščių formatai | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Maksimalus vaizdo plokštės ilgis | 39,5 cm |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Maksimalus procesoriaus aušintuvo aukštis | 16,6 cm |
| Produkto spalva | Baltas |
| Apšvietimo vieta | Korpuso ventiliatoriai |
| LED indikatoriai | Taip |
| Medžiaga | Plastikas, grūdintas stiklas, metalas |
| Tinkamas | Žaidimams |
| Plėtros lizdų skaičius | 7 |
| 2,5 colio įlankų skaičius | 3 |
| Tipas | PC |
| Formos faktorius | Midi bokštas |
| 3,5 colio įlankų skaičius | 3 |
| Apšvietimo spalva | Daugiakryptė |
| Antidulkių filtras | Taip |
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Apšvietimas | Taip |
| Šoninis langas | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 502 mm |
| Plotis | 230 mm |
| Gylis | 464 mm |
Atmintis |
|
| Palaikomi HDD dydžiai | 2,5; 3,5 colio |
| HDD/SSD kombinacijos narvas | Taip |
Prievadai ir sąsajos |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų kiekis | 2 |
| Garso į/iš | Taip |
Aušinimas |
|
| Viršutinių ventiliatorių diametrai, palaikomi | 120 mm, 140 mm |
| Šoninių ventiliatorių diametrai, palaikomi | 120 mm |
| Galinių ventiliatorių skaičius, palaikomas (maks) | 1 |
| Priekinio ventiliatorių skaičius, palaikomas (maks) | 3 |
| Galinių ventiliatorių diametrai, palaikomi | 120 mm |
| Viršutinių ventiliatorių skaičius, palaikomas (maks) | 3 |
| Įdiegti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Įdiegti šoniniai ventiliatoriai | Ne |
| Šoninių ventiliatorių skaičius, palaikomas (maks) | 3 |
| Įdiegti priekiniai ventiliatoriai | 3x 140 mm |
Maitinimo šaltinis |
|
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačioje |