Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Konstrukcija | |
| Forma | „mini tower“ |
| Tipas | Pc |
| Medžiaga | Abs sintetika, akrilas, spcc |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomos motininės plokštės formos faktorius | „micro atx“, mini-atx |
| 3,5" lizdų skaičius | 2 |
| Šoninis langas | Taip |
| 2,5" lizdų skaičius | 4 |
| Plėtimosi angų skaičius | 4 |
| Iliuminacija | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugybė |
| Apšvietimo vieta | Priekis |
| Atstatymo mygtukas | Taip |
| Įjungimo / išjungimo mygtukas | Taip |
| Led indikatoriai | Būsena |
| Didžiausias cpu vėsintuvo aukštis | 15,8 cm |
| Didžiausias grafinės kortelės ilgis | 31,8 cm |
| Maksimalus psu ilgis | 18,6 cm |
| Maitinimo šaltinis | |
| Pridėtas maitinimo šaltinis | Ne |
| Maitinimo šaltinio vieta | Apačia |
| Palaikomi maitinimo formos koeficientai | Atx |
| Ryšys | |
| Usb 2.0 portų kiekis | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Audio išeiga | Taip |
| Aušinimas | |
| Daugiausia priekinių ventiliatorių | 2 |
| Palaikomi priekinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Įrengti galiniai ventiliatoriai | 1x 120 mm |
| Maksimalus galinių ventiliatorių skaičius | 1 |
| Palaikomas galinio ventiliatoriaus skersmuo | 120 mm |
| Maksimalus viršutinių ventiliatorių skaičius | 2 |
| Palaikomi viršutinių ventiliatorių skersmenys | 120 mm |
| Laikmenos | |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 2.5,3.5 " |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 200,7 mm |
| Ilgis | 381,1 mm |
| Aukštis | 369,5 mm |
| Medžiagos storis | 0,5 mm |
| Modelio pavadinimas | AEROPGSBOLTMINI-BK-R |