Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Priedai kepsninėms ir griliams Orion

(5)
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 4 vnt.
30.99  €
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 4 vnt.
42.99  €
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 4 vnt.
34.99  €
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
14.99  €
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
14.99  €

Priedai griliams ir kepsninėms – naudingiausi aksesuarai maisto ruošimui ant ugnies

Artėjant šiltajam sezonui, vis dažniau užkuriamos kepsninės ir griliai, kurie lepina skaniausiais ir kvapniausiais patiekalais. Tai neatsiejama vasaros, ilgų ir šiltų vakarų, puikioje kompanijoje, dalis. Tačiau, turėti tik grilį ar kepsninę nepakanka. Neatsiejama maisto ruošimo lauke dalis yra specialūs priedai griliams ir kepsninėms. Tai aksesuarai ir būtiniausi bei naudingiausi įrankiai leidžiantys saugiai, lengvai ir patogiai ruošti maistą, prižiūrėti grilių ar kepsninę.

Kokius kepsninių ir grilių priedus naudinga turėti?

Grilio ar kepsninės priedai leidžia saugiai, lengvai ir patogiai ruošti maistą lauke. Negana to, jie padeda ir tinkamai prižiūrėti kepsnines bei grilius. Tačiau, priedų bei įvairių aksesuarų pasirinkimas yra tikrai platus, todėl, išsirinkti tinkamiausius ir reikalingiausius gali būti gana sunku. Vis dėlto, naudinga žinoti, kad yra tam tikrų priedų, kurie yra reikalingiausi ir naudingiausi turint grilį ar kepsninę.

Visų pirma, turint kepsninę ar grilių, naudinga turėti ir specialius grilių bei kepsninių įrankius. Kepsninių ir grilių priedai yra gaminami iš ugniai ir karščiui atsparių medžiagų, taip pat, jų rinkiniai, dažniausiai, būna talpinami aliumininėse dėžėse. Kepsninių ir grilių įrankiai, dažniausiai, yra gaminami iš nerūdijančio plieno ir gali skirtis savo dydžiu. Taip pat, daugelis iš jų turi patogias medines arba karščiui atsparaus plastiko rankenas. Galite rinktis pavienius grilio įrankius arba jų rinkinius. Tačiau, renkantis rinkinius, labai svarbu įsitikinti, kad juose būtų nors keli iš šių įrankių: mentelė bei žnyplės – maisto vartymui, nuėmimui nuo griliaus. Taip pat, speciali šakutė, kuri praverčia kepant dešreles. Naudingas ir maistinis teptukas, kuriuo lengvai padengsite mėsą ar daržoves marinatu. Būtini ir iešmai bei kepimo grotelės, be kurių sunkiai įsivaizduotume šašlykų ar daržovių kepimą. Žinoma, svarbus ir grilio peilis, kuris leis lengvai supjaustyti iškeptą maistą. Tačiau, svarbu įsitikinti, kad rinkinyje būtų ne tik svarbūs įrankiai, bet ir naudingi aksesuarai. Pavyzdžiui, karščiui atsparios pirštinės, kurios apsaugos nuo nudegimų ir leis saugiai naudotis kepsnine ar griliumi. Taip pat, specialios, karščiui ir ugniai atsparios prijuostės, kurios apsaugos rūbus nuo dėmių ir ugnies. Naudingi ir termometrai, kurie padeda nustatyti mėsos temperatūrą, ją kepant.  

Svarbūs ir priedai, skirti kepsninių bei grilių priežiūrai. Tinkamai prižiūrimos kepsninės bei griliai tarnaus daug, daug metų. Tačiau, kepsninės priežiūra neturėtų apsiriboti tik anglių išvalymu. Svarbu, išvalyti grilius bei kepsnines nuo susikaupusių riebalų. Tam naudingi specialūs valikliai, kurie efektyviai pašalina riebalus. Tinkamai išvalyta kepsninė ar grilius garantuos nepriekaištingą maisto skonį. Labai svarbu ir tinkamai išvalyti kepsninės groteles. Tam puikiai tiks specialūs šepečiai, kurie nuo grotelių pašalina degėsius, maisto likučius ir garantuoja švarų paviršių sekančiam maisto kepimui.

Galiausiai, naudingi ir uždangalai kepsninėms bei griliams. Tinkamo uždangalo pasirinkimas priklauso nuo jūsų kepsninės bei griliaus dydžio bei medžiagos, iš kurios uždangalas yra pagamintas. Naudinga pasirinkti neperšlampančius uždangalus, kurie garantuos, kad kepsninė ar grilius bus apsaugotas nuo drėgmės ir saugiai galės laukti kito sezono.

Priedai kepsninėms ir griliams – gera kaina perkant internetu

Neatsiejama šiltojo sezono dalis – maisto ruošimas ant kepsninių bei grilių. Tačiau, aromatingas bei be galo skanus maistas nebūtų taip lengvai paruošiamas neturint specialių ir labai naudingų priedų kepsninėms bei griliams. Nuo specialių įrankių iki praktiškų kepsninių priežiūros priemonių – platus įvairių priedų kepsninėms bei griliams pasirinkimas garantuoja, kad kiekvienas grilių entuziastas ras tai, kas jam naudingiausia ir būtiniausia. Siūlome platų, įvairių kepsninių bei grilių priedų pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimus priedus kepsninėms ir griliams galėsite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

Priedai kepsninėms ir griliams kainos (rugsėjis 2022 m.)

Produktas Kaina
Orion Utensils PRIEDAI griliui kepti grilio rinkinys 9 vnt 30,99
Orion Grilling indai grilio rinkinys 8 vnt. lagaminas 42,99
Orion Grilling indai grilio rinkinys 8 vnt. 34,99
Nelipnus tefloninis tinklelis Orion Mat kepimui BBQ grilyje 40x33 cm 2 vnt. 14,99

1️⃣ Priedai kepsninėms ir griliams Orion - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-8 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Priedai kepsninėms ir griliams Orion kategorijoje šiais metais?

4️⃣ Kiek turite prekių Priedai kepsninėms ir griliams Orion kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 470 prekes, o kainos prasideda nuo 0.99 Eur