Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Lagaminai ir kelioniniai krepšiai Trunki

(2)
Trunki – tai kelioniniai lagaminai, sukurti tam, kad vaikams būtų keliauti smagiau, o tėvams – lengviau. Stilingi Trunki lagaminai yra pakankamai talpūs, kad juose tilptų visi daiktai, kurių mažyliui prireiks atostogų metu, o jų unikalus važiuojamosios dalies dizainas leis jūsų mažajam tyrinėtojui pramogauti pakeliui. Naudodamasis Trunki lagaminu vaikas išmoks savarankiškai pakuoti ir prisiimti atsakomybę už savo asmeninius daiktus. Trunki ne tik suteiks vaikui daugiau malonumo keliaujant, bet, kai vaikas pavargs ir jam skaudės kojas, jis visada galės atsisėsti ant savo lagamino ir juo pasivažinėti. Tėvai gali traukti vaiką už prie lagamino pritvirtinto dirželio. Trunki lagaminai yra lengvi, patvarūs ir atitinka visus rankinio bagažo standartus. Siūlome didelį spalvingų Trunki lagaminų su ratukais asortimentą ir draugiškas kainas perkant internetu.
Rodyti daugiau
  • 5.0 (2)
  • 0-1 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
68.84  €
  • 5.0 (2)
  • 3-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
57.89  €

„Trunki“ lagaminai vaikams – idealiai tinka ne tik kelionėms, bet ir dovanoms

Renkantis vaikišką lagaminą reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių: lengvumą, patvarumą ir dizainą. Taip pat verta nepamiršti, kad vaikas gali tapti irzlus ir greitai pavargti laukdamas eilėse oro uoste ar traukinių stotyje. Prekės ženklas „Trunki“ atsižvelgė į visas šias kelionių su vaikais ypatybes ir sukūrė unikalų gaminį – riedantį lagaminą. „Trunki“ kelioniniai lagaminai tapo idealiu sprendimu kelionėms ir tuo jau įsitikino milijonai tėvų visame pasaulyje. Aukšta kokybė, atsakinga gamyba ir unikalus dizainas lėmė, kad „Trunki“ tapo vienu pirmaujančiu prekės ženklų vaikų kelionių prekių segmente ir pelnė daugybę teminių apdovanojimų.

„Trunki“ – pirmasis pasaulyje saugus ir itin funkcionalus lagaminas, kuriuo gali važiuoti jūsų vaikas. „Trunki“ yra specialiai sukurtai vaikams ir padeda vaikams išmokti savarankiškai pakuoti daiktus ir mokytis už juos atsakomybės. Kad kelionė būtų malonesnė ir atpalaiduojanti, vaikai gali keliauti sėdėdami ant lagamino ir tempiami tėvų arba važiuodami juo.

Kuo pasižymi populiarieji „Trunki“ lagaminai vaikams?

Originalus dizainas yra vienas ryškiausių „Trunki“ lagaminų su ratukais bruožų. Iš tikrųjų vizualiai ne iš karto galima atpažinti, kad šis vaikiškas lagaminas nėra tiesiog žaislas. Stilingi „Trunki“ lagaminai yra labai spalvingi, todėl jie patinka vaikams.

Patogus vidaus išplanavimas. Vaikiškame „Trunki“ lagamine yra kelios erdvės, skyriai ir kišenės. Jos užsegamos reguliuojamu užtrauktuku. Tokia tvarka leidžia protingai supakuoti ir transportuoti daugybę daiktų.

Tvirta lagamino konstrukcija: plastikinis korpusas, ratukai ir stabilumą užtikrinantis užraktas apačioje. Viršuje yra ištraukiama rankena ir medžiaginiai dirželiai, kurie gaminį paverčia rankiniu bagažu.

Vaikiški lagaminai „Trunki“ yra lengvi ir patvarūs. „Trunki“ lagaminų vaikams gamybai naudojama medžiaga yra plastikas su priedais. Tai užtikrina, kad lagaminas yra ir lengvas, ir tvirtas. Taigi jūsų vaikas taip pat gali pats neštis lagaminą, jei jame nėra per daug daiktų.

Trunki kelioniniai lagaminai vaikams – žema kaina perkant internetu

Siūlome platų „Trunki“ kelioninių lagaminų vaikams asortimentą ir draugiškas kainas perkant internetu. Mūsų pasiūloje rasite įvairių modelių ir personažų stilingus „Trunki“ vaikiškus lagaminus, su kuriais kelionės su mažyliais bus patogesnės ir teiks dar daugiau džiaugsmo. „Trunki“ lagaminai taip pat gali būti labai nuostabi dovanos idėja.

Rodyti daugiau

1️⃣ Lagaminai ir kelioniniai krepšiai Trunki - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-9 d. d.

2️⃣ Kokios prekės populiariausios Lagaminai ir kelioniniai krepšiai Trunki kategorijoje šiais metais?

4️⃣ Kiek turite prekių Lagaminai ir kelioniniai krepšiai Trunki kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 855 prekes, o kainos prasideda nuo 2.64 Eur