Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Epson WorkForce Pro WF-6530MFP
Epson WorkForce Pro WF-8010DW
Epson WorkForce Pro WF-8090D3TWC
Epson WorkForce Pro WF-8090DTW
Epson WorkForce Pro WF-8090DTWC
Epson WorkForce Pro WF-8090DW
Epson WorkForce Pro WF-8090 serija
Epson WorkForce Pro WF-8510DWF
Epson WorkForce Pro WF-8590D3TWF
Epson WorkForce Pro WF-8590DTWF
Epson WorkForce Pro WF-8590DTWFC
Epson WorkForce Pro WF-8590DWF
Epson WorkForce Pro WF-8590TC
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Workforce pro wf-8010, wf-8090, wf-8090 d3twc, wf-8510, wf-8590 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Oem kodas | C13t755140 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 3,79 m |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1800 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 200 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T755140 |