Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 22:42:20.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Bendras gylis (mm) | 245,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 30,00 mm |
| Bendras svoris | 0,29 kg |
| Bendras plotis (mm) | 115,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,24 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 40,00 g |
| Plastikas (be PET) | 10,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,05 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Prodiuseris | Epson |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Tipas | Rašalo kasetės |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | T692400 |
| Suderinami produktai | „Epson SureColor SC-T3000“ „Epson SureColor SC-T5000“ „Epson SureColor SC-T7000“ „SureColor SC-T3000“ „SureColor SC-T3200“ „SureColor SC-T3200-PS“ „SureColor SC-T3200N“ „SureColor SC-T5200“ „SureColor SC-T5200“ daugiafunkcis įrenginys (HDD) „SureColor SC-T5200 PS“ daugiafunkcis įrenginys (SureColor SC-T5200D) „SureColor SC-T5200D“ daugiafunkcis įrenginys (PS) „SureColor SC-T5200D“ „SureColor SC-T5200PS“ „SureColor SC-T7200“ „SureColor SC-T7200“ „PostScript“ ir HDD „SureColor SC-T7200D“ „SureColor SC-T7200D“ |
| Paletės kiekis | 1022 dalių |