Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
EPSON T6731 juodo rašalo buteliukas 70 ml
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Dažų pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Foto juoda |
| Suderinamumas | Epson l800 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 112 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1680 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 240 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T67314A |