Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Suderinamumas | Epson l100/l110/l200/l300/l355/l550 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 112 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 4800 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 240 vnt |
| Modelio pavadinimas | T6644YELLOWINKBOTTLE70ML |