Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Techninės detalės | |
| Garantija | 23 mėnesiai |
| Grynasis svoris | 0,07 kg |
| Kitos funkcijos | Momentinis įjungimas / išjungimas su apsauga; Nuimamos rogės lengvam valymui; Ritės skyrius užtikrina patogų laikymą; Vakuuminės kojelės užtikrina tobulą stabilumą; Peilio skersmuo: 17 cm |
| Išpardavimas | NAUDOTA KAIP DEMONSTRACIJA |
| Baterijos garantija | 12 mėnesių |
| Bendras svoris | 0,10 kg |
| Pjaustyklės tipas | Elektrinis |
| Pjūvio storis (maks.) | 15 mm |
| Bendras svoris | 3,44 kg |
| Gamintojo produkto pavadinimas | R708A |
| Gamintojo produktų šeima | Maisto pjaustyklė |
| Garantija | 24 mėnesiai |
| Paketo funkcijos | |
| Plastikas (be PET) | 6,00 g |
| Paletės kiekis | 2880 vnt. |
| Bendras gylis (mm) | 50,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 120,00 mm |
| Bendras svoris | 8,00 kg |
| Bendras plotis (mm) | 50,00 mm |
| Pakavimo kiekis | 1,00 vnt. |
| Taros svoris (kg) | 0,03 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Popierius / kartonas | 24,00 g |
| TI svoris (kg) | 0,15 kg |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| EEĮA klasifikacija | CL109:5:2017-04-01 |
| Bendras pagrindinės dėžutės gylis | 490 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 370 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 240 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 8,776 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 0,74 kg |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas |
| Medijos tipas | Skaidrės, vokai, paprastas popierius, etiketės, plonas popierius, storas popierius, kartonas |
| Produkto tipas | Lazerinis daugiafunkcis spausdintuvas |
| Dizainas | |
| Formos faktorius | E-ATX |
| Produkto spalva | Juoda |
| Šoninis langas | Taip |
| Gamintojo produktų šeima | Swift 5 |
| Kitos funkcijos | |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX PS2 (ilgis mažesnis nei 170 mm) |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Diskų skyriai | 2 x 3,5 colio, 4 x 2,5 colio |
| Įvesties / išvesties prievadai | USB2.0 × 2, USB3.0 × 1, garsas × 1, mikrofonas × 1 |
| Techninės savybės | Palaikomi įrengimai: „Wallbox Pulsar“; „Wallbox Pulsar Plus“; „Wallbox Pulsar Plus NA“; „Wallbox Commander 2“. Palaikomi priedai: „Berlin Holster“ 1 tipo; 1 ir 2 tipo lizdai; laido laikiklis; lietaus apsauga nuo „Pulsar“, „Pulsar Plus“ ir „Pulsar NA“; lietaus apsauga nuo „Commander 2“. |
| Maitinimo šaltinis | |
| Maitinimo šaltinis įtrauktas | Ne |
| Ekranas | |
| Įstrižainė | 14,0 colio |
| HD tipo | FHD |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Skydelio tipas | IPS |
| Procesorius | |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesorių šeima | Intel Core i5 |
| Procesoriaus modelis | i5-1135G7 |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 4,00 GHz |
| Procesoriaus dažnis | 2,40 GHz |
| Programinė įranga | |
| Įdiegta operacinė sistema | „Windows 10 Home“ |
| Grafika | |
| Diskrečioji grafinė atmintis | GDDR5 |
| Diskrečiojo grafikos adapterio atmintis | 2 GB |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Intel |
| Klaviatūra | |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Optinis įrenginys | |
| Optinio įrenginio tipas | Nėra optinio disko |
| Sandėliavimas | |
| Saugojimo laikmenos | SSD diskas |
| Kietojo kūno disko talpa | 256 GB |
| Bendra saugojimo talpa | 256 GB |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Tinklai | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Ethernet LAN | Taip |
| Našumas | |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Dvipusio perdavimo funkcijos | Ne |
| Kopijavimas | Mono |
| Faksavimas | Ne |
| Skenavimas | Mono |
| Spausdinimas | Mono |
| Įvesties talpa | |
| Standartinė įvesties talpa | 150 lapų |
| Spausdinimo technologija | |
| Maksimali raiška | 1200 x 1200 DPI |
| Kopijavimas | |
| Kopijavimo greitis (įprasta kokybė, juoda, A4) | 22 kopijos per minutę |
| Išvesties pajėgumas | |
| Standartinė išvesties talpa | 100 lapų |
| Uostai ir sąsajos | |
| Sąsaja | USB 2.0, LAN, „Wi-Fi“ (n) |
| Spausdinimas | |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) nespalvotas | 22 v./min. |
| DVD/CD spausdinimas | Ne |
| Popieriaus tvarkymas | |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 formato |
| Svoris ir matmenys | |
| Ūgis | 23 cm |
| Plotis | 36 cm |
| Gylis | 26 cm |
| Galia | |
| Galia | 100 W |
| Medžiaga | |
| Nerūdijančio plieno peiliukai | Taip |
| Technical details | |
| Bendras svoris | 0.10 kg |
| Grynas (neto) svoris | 0.07 kg |
| Gamintojas | Epson |
| Modelio pavadinimas | C13T54C120 |