Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 254.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 36.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 122.00 mm |
| Plastikas (be pet) | 20.00 g |
| Integruota baterija | Ne |
| Savybės | |
| Talpa | 110 ml |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | Surecolor sc-t3400 - wireless printer (with stand); surecolor sc-t3400n - wireless printer (no stand); surecolor sc-t5400; surecolor sc-t5400m-mfp - 220v; surecolor sc-t3405n - wireless printer (no stand); surecolor sc-t3405 - wireless printer (with stand); surecolor sc-t5405 - wireless printer (with stand) |
| Lapų kiekis | N/a puslapiai |
| Modelio pavadinimas | T41r540 |
| Gamintojo prekės serija | ultrachrome xd2 |
| Modelio pavadinimas | C13T41R540 |