Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Raudona |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P400 |
| Lapų kiekis | 980 puslapių |
| Talpa | 14 ml |
| Juostos suverinamumas | Epson |
| Gaminio spalva | Raudona |
| Talpumas | 14 ml GB |
| Garantija | 0 mėn. |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | T3247 |
| Tipas | Rašalo kasetė |
| Grynasis svoris | 0,035 kg |
| Bendras svoris | 0,052 kg |
| Medinis | 3,00 g |
| Popierius / kartonas | 2,00 g |
| PET | 12,00 g |
| Pakavimo kiekis | 8 dalių |
| Tūris (m3) | 0,0004719 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0,017 kg |
| Bendras gylis (mm) | 110 mm |
| Bendras plotis (mm) | 30 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 143 mm |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Bendras pagrindinės dėžutės gylis | 255 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 120 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 145 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 0,416 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 0,044 kg |
| Paletės kiekis | 3112 dalių |
| Prodiuseris | Epson |