Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Gloss enhancer |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Apdailos tipas | High-gloss |
| Suderinami produktai | Stylus photo r2000 |
| Lapų kiekis | 6000 puslapiai |
| Talpa | 17 ml |
| Juostos suderinamumas | Epson |
| Modelio pavadinimas | T1590 gloss optimizer |
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 110 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 141 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 30 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Modelio pavadinimas | C13T15904010 |