Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Epson Stylus Office BX305FW
Epson Stylus Office BX305FW Plus
Epson Stylus S22
Epson Stylus SX125
Epson Stylus SX130
Epson Stylus SX235W
Epson Stylus SX420W
Epson Stylus SX435W
Epson Stylus SX440W
Epson Stylus SX445W
Epson Stylus Office BX305F
Epson Stylus SX230
Epson Stylus SX235
Epson Stylus SX420 serija
Epson Stylus SX425W
Epson Stylus SX430 serija
Epson Stylus SX430W
Epson Stylus SX438W
Epson Stylus SX440 serija
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Epson stylus office bx305f\nepson stylus office bx305fw\nepson stylus office bx305fw plus\nepson stylus s22\nepson stylus sx125\nepson stylus sx130\nepson stylus sx235w\nepson stylus sx425w\nepson stylus sx435w\nepson stylus sx438w\nepson stylus sx445w |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Sertifikavimas | Ce |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 40 °c |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 48 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 4180 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 380 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T12814012 |