Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 31 - 02:21:49.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Epson expression home xp-235/332/335/432/435 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Rašalo kasetės tipas | Didelė (xl) išeiga |
| Juodo rašalo kiekis | 11,3 ml |
| Juodo rašalo puslapio išeiga | 470 puslapiai |
| Sertifikavimas | Ce |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 80 % |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -40 - 60 °c |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 160 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 3700 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 360 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T29914010 |