Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 30 - 22:20:47.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.94 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 457 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Matte Black |
| Tipas | Ink cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T50U8N ink cartridge |
| Gaminio pavadinimas | Singlepack UltraChrome XD3 |
| Suderinami produktai | SureColor SC-T3700D SureColor SC-T3700DE SureColor SC-T3700E SureColor SC-T5700D SureColor SC-T7700D SureColor T7700DM SureColor T5700DM multifunction printer |