Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Žydras |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Sc-t3000, sc-t5000, sc-t7000 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Rašalo kasetės tipas | Didelė (xl) išeiga |
| Spalvoto rašalo kiekis | 700 ml |
| Oem kodas | C13t694200 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 57 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 504 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 72 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T694200 |