Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Technical details | |
| Bendras svoris | 1.20 kg |
| Grynas (neto) svoris | 1.15 kg |
| Modelio pavadinimas | Singlepack t55k500 ultrachrome hdx/hd |
| Gamintojas | Epson |
| Savybės | |
| Talpa | 700 ml |
| Spausdinimo spalvos | Light cyan |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | Surecolor sc-p6000 std, surecolor sc-p6000 std spectro, surecolor sc-p7000 std, surecolor sc-p7000 std spectro, surecolor sc-p7000v, surecolor sc-p7000 violet spectro, surecolor sc-p8000 std, surecolor sc-p8000 std spectro, surecolor sc-p9000 std, surecolor sc-p9000 std spectro, surecolor sc-p9000v, surecolor sc-p9000 violet spectro |
| Lapų kiekis | N/a puslapiai |
| Modelio pavadinimas | C13T55K500 |