Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Net weight | 1.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 490 dalių |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Singlepack T54XD00 UltraChrome HDX/HD |
| Talpa | 350 ml |
| Spausdinimo spalvos | Violet |
| Tipas | Ink Cartrige |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P7000 Violet Spectro, SureColor SC-P7000V, SureColor SC-P9000 Violet Spectro, SureColor SC-P9000V |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Producer | Epson |