Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Epson Stylus Photo PX710W
Epson Stylus Photo PX720WD
Epson Stylus Photo PX810FW
Epson Stylus Photo PX820FWD
Epson Stylus Photo PX830FWD
Epson Stylus Photo R265
Epson Stylus Photo R285
Epson Stylus Photo R360
Epson Stylus Photo RX560
Epson Stylus Photo RX585
Epson Stylus Photo RX685
Epson Stylus Photo P50
Epson Stylus Photo PX650
Epson Stylus Photo PX660
Epson Stylus Photo PX700W
Epson Stylus Photo PX730WD
Epson Stylus Photo PX800FW
Epson Stylus Photo RX595
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Plotis | 24.6 cm |
| Aukštis | 14.5 cm |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Suderinami produktai | Px720wd/730wd/820fwd |
| Lapų kiekis | 330 puslapiai |
| Talpa | 7.4 ml |
| Gaminio spalva | Juoda |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 48 g |
| Gylis | 11.6 cm |
| Modelio pavadinimas | Singlepack black t0801 claria photographic ink |
| Modelio pavadinimas | C13T08014011 |