Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 290.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Net weight | 0.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Light light Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T606900 |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 4880, Epson Stylus Pro 4800 |
| Talpa | 220 ml |
| Kiekis | Singlepack |
| Palette Qty | 1806 dalių |
| Producer | Epson |
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Labai šviesiai juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Stylus pro 4800 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Juodo rašalo kiekis | 220 ml |
| Oem kodas | C13t606900 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 198 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1680 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 168 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T606900 |