Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Šviesiai juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Stylus pro 11880 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Juodo rašalo kiekis | 700 ml |
| Oem kodas | C13t591700 |
| Spalva | Taip |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 2,08 m |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 336 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 60 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T591700 |