Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.14 kg |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Paper/Pasteboard | 40 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00181125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T5802 ink cartridge |
| Talpa | 80 ml |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink cartrige |
| Suderinami produktai | Epson Stylus Pro 3880, Epson Stylus Pro 3880 Designer Edition, Epson Stylus Pro3880 Mirage Edition |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Palette Qty | 5556 dalių |
| Producer | Epson |
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo spalvos | Žydras |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Stylus pro 3800, 3880 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Spalvoto rašalo kiekis | 80 ml |
| Oem kodas | C13t580200 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 120 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 200 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 600 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T580200 |