Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 29 - 00:40:48.
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.013 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T295000 |
| Gamintojo prekės serija | Maintenance kit |
| Suderinami produktai | WorkForce WF-100 |
| Kiekis | 1 |
| Tipas | Inkjet |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000198 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.017 kg |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross width (mm) | 22 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| PET | 2.00 g |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 8727 dalių |
| Producer | Epson |