Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 23.45 kg |
| Gross width (mm) | 305.00 mm |
| Net weight | 23.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 43 dalių |
| Producer | Epson |