Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Dažų pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Foto juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Tiekimo tipas | Grupinė pakuotė |
| Suderinamumas | Xp-530, xp-630, xp-635, xp-830 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kiekis | 12,2 ml |
| Spalvoto rašalo kiekis | 8,9 ml |
| Sertifikavimas | Ce |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 40 °c |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 145,5 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1080 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 120 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T33574010 |