Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | - expression premium xp-6000, xp-6005 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Juodo rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Juodo rašalo kiekis | 6,9 ml |
| Juodo rašalo puslapio išeiga | 250 puslapiai |
| Oem kodas | C13t02e14010 |
| Sertifikavimas | Ce |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 40 °c |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 2 m |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1700 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 170 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T02E14010 |