Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda, žydras, rausvai raudona, geltona |
| Tiekimo tipas | Grupinė pakuotė |
| Suderinamumas | Epson wf-2010w/wf-2510wf/wf-2520nf/wf-2530wf/wf-2540wf |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Rašalo kasetės tipas | Standartinė išeiga |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 42 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1320 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 110 vnt |
| Kitos savybės | |
| Pakuotės ilgis | 14,2 cm |
| Modelio pavadinimas | C13T16264012 |