Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 575 mm |
| Gross weight | 1.748 kg |
| Gross width (mm) | 47 mm |
| Net weight | 1.728 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.003107875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce Enterprise WF-C20600 |
| Suderinami produktai | WF-C20600 D4TW |
| Lapų kiekis | 50000 puslapiai |
| Palette Qty | 556 dalių |
| Producer | Epson |
| Warranty | 12 mėn. |