Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Šviesi magenta |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Stylus pro 4800 |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Spalvoto rašalo kiekis | 220 ml |
| Oem kodas | C13t606c00 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 183 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1920 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 192 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T606C00 |