Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Epson WorkForce WF-6090D2TWC
Epson WorkForce WF-6090DTWC
Epson WorkForce WF-6090DW
„Epson WorkForce WF-6590D2TWFC“
„Epson WorkForce WF-6590DTWFC“
Epson WorkForce WF-6590DWF
Išeiga: ~7000 puslapių
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Geltona |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | - workforce pro wf-6590dwf\n- workforce pro wf-6590dtwfc\n- workforce pro wf-6590d2twfc\n- workforce pro wf-6090dw\n- workforce pro wf-6090dtwc\n- workforce pro wf-6090d2twc |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Spalvoto rašalo kasečių skaičius | 1 |
| Spalvoto rašalo kiekis | 69 ml |
| Spalvoto rašalo puslapio išeiga | 7000 puslapiai |
| Oem kodas | C13t907440 |
| Sertifikavimas | Ce |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 40 °c |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 81 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1800 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 160 vnt |
| Modelio pavadinimas | 235K941 |