Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
„Epson WorkForce Pro WF-4600“ serija
Epson WorkForce Pro WF-4630DWF
Epson WorkForce Pro WF-4640DTWF
„Epson WorkForce Pro WF-5100“ serija
Epson WorkForce Pro WF-5110DW
Epson WorkForce Pro WF-5190DW
„Epson WorkForce Pro WF-5600“ serija
Epson WorkForce Pro WF-5620DWF
Epson WorkForce Pro WF-5690DWF
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Rašalo tipas | Pigmento pagrindo rašalas |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Modelio suderinamumas | Epson |
| Suderinamumas | Workforce pro wf-5620dwf |
| Spausdinimo technologija | Rašalinis spausdinimas |
| Rašalo kasetės tipas | Didelė (xl) išeiga |
| Oem kodas | C13t79014010 |
| Logistikos duomenys | |
| Padėklo plotis (jk) | 100 cm |
| Padėklo ilgis (jk) | 120 cm |
| Padėklo aukštis (jk) | 46,5 cm |
| Kiekis ant padėklo (jk) | 1080 vnt |
| Kiekis viename sluoksnyje ant padėklo (jk) | 120 vnt |
| Modelio pavadinimas | C13T79014010 |